Reference od našich zákazníků

Pokud nám chcete zanechat referenci nebo pozdrav, můžete tak učinit přes kontaktní formulář

Dobrý den, jste skvělí, moc děkuji za Vaši práci i fotku koše, je nádherný.Paní S. mi sama volala, že je doručen a byla nadšená i z Vaší komunikace a starosti. Přeji hodně úspěchů a vždy se obrátím znovu na Vás, jak bude třeba.

Jezdím k vám už skoro 20 let pro vážený nugát sedmnáctkou až z Braníka .Měla jej ráda moje maminka a teď ho kupuju pro sebe a vnoučka. Jste snad jediní v Praze, kde se dá koupit. A ten oříškový a mandlový je ještě lepší. Škoda , že je tak drahý.

Byla jsem pozvána na narozeniny mojí kamarádky , herečky B. M. Donesla jsem jí dárkovou kytici, kterou vyrábíte z italských pralinek. Měla obrovský úspěch. Dík.

Manželovi jste udělali kytici z klobásek a uheráčku. Móc se mu to líbilo.

Pro sestřičky v nemocnici na Karláku jsem u vás objednala dárkový koš. Holky se na něj vrhly a moc mi děkovaly. Tolik sladkostí, drobností, káva, čaj. A jak to bylo skvěle zabaleno. Děkuji. Budu doporučovat a určitě se vrátím.

V mládí jsem měl rád Malkao. Teď jsem u vás objevil Ovomaltinu z Rakouska. A dokonce v kilovém balení. Nikde jinde snad není k mání. A budete mít v dohledné době zase práškovou švýcarskou čokoládu do mléka ? Značku nevím , ale nám všem chutnala.

Tomu nebudete věřit! Vzala jsem si tu vaší kytku z bonbonů místo svatební kytky k oltáři … Bomba, na fotkách a potom večer byla fakt k sežrání!

zásady ochrany osobních údajů

© 2018 Daniela Nebeská, Krhanice, PSČ 257 42, IČ: 62391275

webdesign: DTPak.cz