fbpx

Reference od našich zákazníků

Pokud nám chcete zanechat referenci nebo pozdrav, můžete tak učinit přes kontaktní formulář

Dárkový koš, který jsme si nechali udělat u paní Nebeské pro našeho dědečka byl nádherný a předčil naše očekávání. V koši bylo vše, co jsme si řekli a nádherně zabalené. Udělal velkou radost. Děkujeme.

Petra S. 
říjen 2021

Dobrý den, děkuji za rychlé vyřízení. Koš byl moc pěkně zpracovaný a ještě nám ho doručil šarmantní pán 🙂 Dárkové koše jedině od Dárkové koše Nebeský. 

Božena V.
prosinec 2021

Krásné, originální dárkové kazety, které jsme objednávali jako dárky pro naše obchodní partnery. Doporučuji.

Kateřina L.
prosinec 2021

Ochota, profesionalni pristup a uzasny vysledek. Děkuji moc, merci beaucoup. Jitka Q. Francie

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za přípravu krásných dárkových košů pro zdravotníky. Velmi oceňuji, že je prodejna otevřena i v době koronaviru a vše bylo možné domluvit jednoduše osobně. Koše se povedly a udělaly velkou radost!

Dobrý den, snad poprvé píšu na někoho reference, protože si to opravdu zasloužíte!!! Objednávala jsem u Vás 3 koše pro zdravotní sestřičky a jeden krásnější než druhý!! Dárkové koše od Vás jsou úchvatné, stylové a radost, jakou udělaly, je nevýslovná!!! Musím vyzdvihnout i ochotu a spolehlivost, která se dnes už také moc nevidí…velké dík a určitě Vás budu všude doporučovat !!!

Dobrý den, jste skvělí, moc děkuji za Vaši práci i fotku koše, je nádherný.Paní S. mi sama volala, že je doručen a byla nadšená i z Vaší komunikace a starosti. Přeji hodně úspěchů a vždy se obrátím znovu na Vás, jak bude třeba.

Jezdím k vám už skoro 20 let pro vážený nugát sedmnáctkou až z Braníka .Měla jej ráda moje maminka a teď ho kupuju pro sebe a vnoučka. Jste snad jediní v Praze, kde se dá koupit. A ten oříškový a mandlový je ještě lepší. Škoda , že je tak drahý.

Byla jsem pozvána na narozeniny mojí kamarádky , herečky B. M. Donesla jsem jí dárkovou kytici, kterou vyrábíte z italských pralinek. Měla obrovský úspěch. Dík.

Manželovi jste udělali kytici z klobásek a uheráčku. Móc se mu to líbilo.

Pro sestřičky v nemocnici na Karláku jsem u vás objednala dárkový koš. Holky se na něj vrhly a moc mi děkovaly. Tolik sladkostí, drobností, káva, čaj. A jak to bylo skvěle zabaleno. Děkuji. Budu doporučovat a určitě se vrátím.

V mládí jsem měl rád Malkao. Teď jsem u vás objevil Ovomaltinu z Rakouska. A dokonce v kilovém balení. Nikde jinde snad není k mání. A budete mít v dohledné době zase práškovou švýcarskou čokoládu do mléka ? Značku nevím , ale nám všem chutnala.

Tomu nebudete věřit! Vzala jsem si tu vaší kytku z bonbonů místo svatební kytky k oltáři … Bomba, na fotkách a potom večer byla fakt k sežrání!

zásady ochrany osobních údajů

© 2018 Daniela Nebeská, Krhanice, PSČ 257 42, IČ: 62391275

webdesign: DTPak.cz